VÍTEJTE NA PALUBĚ MORGAN’S RESTAURANT


Rádi bychom Vás vzali na plavbu plnou skvělého jídla, pití a zábavy, kterou ocení nejen Vaši přátelé, ale také rodina nebo třeba kolegové z práce. To vše v samém srdci Olomouce, v objektu Vodních kasáren, založených v polovině 18. století. Kormidla restaurace s dlouholetou tradicí jsme nově převzali na jaře roku 2014. Od té doby se neustále snažíme něco zlepšovat pro maximální spokojenost našich zákazníků.

Prostřednictvím usměvavého personálu Vám přinášíme nový jídelní lístek orientovaný na steaky, hamburgery, tataráky a další speciality Morgan´s kuchyně.

Denně pro Vás také pečlivě sestavujeme polední menu o šesti chodech.

Od roku 2016 je interiér restaurace nově osvětlen stylovými rampami, které podkreslují historickou atmosféru 300 let starého prostoru.

Od července 2017 máme kompletně zrekonstruovaný interiér včetně nového baru, stolů, toalet a kuchyně. Pro pivní gurmány jsme vybudovali čtyři chlazené pivní tanky, z kterých čepujeme pivo RADEGAST 12°, každoročně oceněné prestižní hvězdou sládků točené do předchlazených sklenic. V nabídce nechybí ani PILSNER URGUELL 12°, pro řidiče máme BIRELL Pomelo a pokud neholdujete pivu, můžete nově ochutnat čepované Frisco. V nápojovém lístku také najdete mimo jiné široký výběr míchaných drinků nebo s láskou dělané domácí limonády.

Interiéry Morgan´s Restaurantu jsou vhodné pro konání narozeninových i promočních oslav, firemních akcí a večírků, konferencí, školení, skupinových obědů nebo večeří, ale najdete zde místo také pro romantické večeře ve dvou. Naši kuchaři pro Vás také rádi připraví raut dle Vašeho přání.

Restaurace má soukromý salonek až pro 35 lidí se soukromým barem, toaletou, TV projekcí a samostatným výčepem.

Protancovat střevíce pak můžete na naší diskotéce jak v pátek, tak i v sobotu, kdy se u nás konají oblíbené DISCO hudební večery.

Prostory naší zahrádky jsou pro Vás otevřeny od jara do podzimu.

Celková kapacita restaurace je 160 osob bez zahrádky a 240 osob včetně zahrádky.

Tým MORGAN’S RESTAURANTu se těší na Vaši návštěvu.