AKCE


FIREMNÍ AKCE / TEAMBUILDING

Máme bohaté zkušenosti s firemními akcemi všeho druhu. Nabízíme soukromí v našem salonku nebo pro Vaši team buildingovou akci můžete využít i celé prostory naší restaurace.

OSLAVY

Rádi Vám pomůžeme vše připravit a zorganizovat tak, aby Vaše oslava byla nezapomenutelným zážitkem, jak pro Vás, tak i pro Vaše hosty.

ŠKOLENÍ / KONFERENCE

Hledáte reprezentativní prostor pro uspořádání školení nebo konference? Pro tyto účely jsme schopni pro Vás připravit prostory v naší restauraci nebo v salonku i s TV projekcí.

PROMOCE a VÝROČÍ

Kde se dá lépe oslavit jubileum nebo promoce než v krásných prostorech se skvělou obsluhou a výborným jídlem.

VÁNOČNÍ VEČÍRKY

Naše restaurace je ideálním místem pro uspořádání vánočního večírku. Kapacita restaurace je 160 lidí, salonku až 35 lidí.

Nabízíme sestavení rautu na míru, dle Vašeho přání.

SKUPINOVÉ OBĚDY / VEČEŘE

Potřebujete se jako skupinka turistů či neturistů dobře najíst? Rádi pro Vás připravíme menu dle Vašich představ.

SVATBY

Morgan´s restaurant je ideální místo pro svatební hostinu. Naše restaurace se nachází přímo v centru Olomouce, nedaleko radnice.

A protože nejen láska, ale i vydařená akce prochází žaludkem, rádi vám zajistíme menu nebo raut podle Vašeho přání.

SMUTEČNÍ HOSTINY

Pro smuteční oběd nebo večeři nabízíme prostory našeho salonku, kde budete mít soukromí pro vás a vaše hosty.

ŠKOLNÍ SRAZY

Naše restaurace je ideální místo na setkání spolužáků po letech. Pokud chcete mít soukromí, využijte prostory našeho salonku, kde je pro Vás k dispozici výčep, TV projekce a toaleta.

Prostory restaurace jsou Vám také k dispozici, uspořádejte sraz v pátek nebo sobotu a pobavte se na naší diskotéce.


Pro Vaši akci můžete využít buď prostory restaurace, nebo mít soukromí v našem salonku, kam se vleze až 35 lidí. Salonek disponuje soukromým barem, toaletou, TV projekcí a výčepem.

Nabízíme sestavení rautu na míru od 350kč na osobu.

Můžete si vybrat z nejoblíbenějších položek jako jsou:

Kuřecí, vepřové miniřízečky, hovězí, tvarůžkový tatarák s topinkami a česnekem, sýrová, uzeninová, mix, zeleninová a ovocná mísa, kuřecí marinované paličky, grilovaná marinovaná žebra, grilované vykoštěné vepřové koleno, hovězí guláš, grilovaná zelenina, pečené zámecké brambory, grilované medailonky z lososa, těstovinový salát, hovězí marinovaný roastbeef, pečivo a jiné.

Návrhy a přání na rauty prosím pište na naši emailovou adresu: info@morgansrestaurant.cz


DISKOTÉKA

Zábava, hudba, mejdan a super společnost na každém kroku, to je každý pátek a sobotu MORGAN´S DISCO SHOW od 22:30 do 4:00, těšíme se na Vás.