MORGAN’S RESTAURANT


Naše restaurace je držitelem ocenění HVĚZDA SLÁDKŮ 2020, 2022 a 2023. Ocenění kvality péče o pivo vydává Plzeňský Prazdroj 🤩. Stavte se k nám na nejlepší TANKOVÝ RADEGAST! v Olomouci 🍻.


Verča dovezla výčepní bronz ze soutěže RADEGAST MISTR VÝČEPNÍ 2020. Finále již šestého ročníku soutěže se konalo v Nošovicích, skládající se s několika disciplín včetně znalosti historie, výroby piva, péče o pivo, čepování a naservírování piva. Gratulujeme a pokud máte chuť na „její“ pivo, rádi Vás uvidíme. 🍻


V samém srdci Olomouce, v objektu NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝCH KASÁREN, založených v polovině 18. století Vám prostřednictvím usměvavého personálu přinášíme NOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK orientovaný na staročeskou kuchyni, steaky na lávovém grilu a hamburgery nebo se můžete stavit na POLEDNÍ MENU, které pro Vás na každý den pečlivě sestavujeme. K jídlu nebo jen tak si můžete dát nově TANKOVÉ PIVO RADEGAST 12°. Při rekonstrukci interiéru jsme také rozšířili naše prostory o NOVÝ SALONEK, který pojme až 40 lidí, s vlastním sociálním zařízením a barem.

Nápojový lístek    Jídelní lístek    Polední menu

POLEDNÍ MENU


VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

KDE NÁS NAJDETE

©2018 Webdesign michal.fendrych@gmail.com