MORGAN’S RESTAURANT


 • JSME ZPÁTKY! NAŠE VYHLÁŠENÉ TANEČNÍ VEČERY SE VRACÍ STARTUJEME V PÁTEK A V SOBOTU V ČASE 22:30 až 04:00!!!
 • Nová provozní doba restaurace:                                                                          
  Po-Út: 10:00 – 22:00

  St-Čt: 10:00 – 24:00

  Pá: 10:00 – 04:00

  So: 11:00 – 04:00
  Ne: Zavřeno 

Naše restaurace je držitelem ocenění HVĚZDA SLÁDKŮ 2020. Ocenění kvality péče o pivo vydává Plzeňský Prazdroj 🤩. Stavte se k nám na nejlepší TANKOVÝ RADEGAST! v Olomouci 🍻.


Verča dovezla výčepní bronz ze soutěže RADEGAST MISTR VÝČEPNÍ 2020. Finále již šestého ročníku soutěže se konalo v Nošovicích, skládající se s několika disciplín včetně znalosti historie, výroby piva, péče o pivo, čepování a naservírování piva. Gratulujeme a pokud máte chuť na „její“ pivo, rádi Vás uvidíme. 🍻


V samém srdci Olomouce, v objektu NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝCH KASÁREN, založených v polovině 18. století Vám prostřednictvím usměvavého personálu přinášíme NOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK orientovaný na staročeskou kuchyni, steaky na lávovém grilu a hamburgery nebo se můžete stavit na POLEDNÍ MENU, které pro Vás na každý den pečlivě sestavujeme. K jídlu nebo jen tak si můžete dát nově TANKOVÉ PIVO RADEGAST 12°. Při rekonstrukci interiéru jsme také rozšířili naše prostory o NOVÝ SALONEK, který pojme až 40 lidí, s vlastním sociálním zařízením a barem.

Nápojový lístek    Jídelní lístek    Polední menu

POLEDNÍ MENU


VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

KDE NÁS NAJDETE

©2018 Webdesign michal.fendrych@gmail.com